Серпнева конференція PDF Друк

28 серпня 2019 року у залі засідань Маловисківської районної ради відбулася серпнева педагогічна конференція, під час якої була розкрита основна проблема «Розвиток системи освіти району в умовах єдиного простору». Традиційно освітяни зібралися напередодні початку нового навчального року, аби підбити підсумки минулого, взявши із нього найкращий досвід, найкращі досягнення. Серпнева конференція – це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один рік.

Перед початком конференції освітяни ознайомилися із виставкою «Інноваційний пошук освітян Маловисківщини. Від новацій до практики», де були представлені матеріали за напрямками «Нова профільна школа – і для фізиків, і для ліриків», «Технологічний напрямок освітнього простору», «STEM – освіта запорука успішного навчання», «Цікаве на уроках природничих наук», «Якісне навчання – запорука успіху особистості».

За сприяння компанії EdPro – єдиного офіційного партнера компанії Mozaik вУкраїні було презентовано інтерактивну панель EdPro Touch, яка є приладом, що поєднує в собі функціонал проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета та телевізора в надміцному протиударному корпусі. Також представник даної компанії Дмитро Галько розповів про інтерактивний програмний комплекс mozaBook, який отримав гриф «схвалено для використання у навчально-виховному процесі закладів загальної середньої освіти» згідно з чинним законодавством України.

У роботі конференції взяли участь голова Маловисківської районної ради Сосновська С. М., перший заступник голови РДА Жанталай С.А., керівник апарату Гончарова А.В.

На початку роботи конференції освітяни привітали молодих спеціалістів, що цього року поповнили ряди педагогів та нагородили кращих освітян району.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Кравченко Світлана Вікторівна говорила про кращі здобутки минулого року та перспективні плани на наступний навчальний рік. А доповнили її вчителі, небайдужі до освітянських подій, які презентували власні напрацювання, обговорили проблемні питання, надали пропозиції щодо покращення роботи галузі тощо. Стожук І.М., завідувач закладу дошкільної освіти «Струмочок» с. Хмельове говорила про проблемні питання в закладах дошкільної освіти, Берневек Н.О. вчитель початкових класів Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. виступила з проблеми «Нова українська школа – шлях до відкриття нових можливостей», Аристенко Л.П., вчитель хімії та біології Злинського НВК розкрила питання «Професійна компетентність вчителя – запорука якісного навчання», Соломина І.А., вчитель української мови та літератури Марянівської ЗШ І-ІІІ ст. поділилась досвідом роботи з питання «Система роботи з обдарованими дітьми», а вчитель географії Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. Шабанова Л.С., спільно із учнями розкрили власне бачення інтеграції предметів «Інтегроване навчання – як освітній пазл».

Серпнева конференція освітян розпочала новий навчальний рік. Тож хай він буде вдалий на нові здобутки, творчі пошуки, сучасне цікаве освітянське життя.\