День Державного Прапора України та 28-а річниці Незалежності України! PDF Друк

23 серпня 2019 року на центральній площі міста Мала Виска відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України. В заходах взяли участь керівництво та працівники структурних районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ, організацій, учасники АТО, представники громадських організацій, громадськість району.

Почесне право підняти Державний Прапор України в цьому році надано  рідній сестрі загиблого захисника України Олександра Яриша, який 23 серпня 2014 року загинув під час захисту територіальної цілісності України в бою під Лисичим, Амвросіївського району, Донецької області, що неподалік російсько-українського кордону - Бусаєвій Людмилі Володимирівні та старшому офіцеру мобілізаційного відділення Маловисківського районного військового комісаріату, учаснику бойових дій Операції об’єднаних сил, лейтенанту – Федотову Олександру Сергійовичу

Під гімн України урочисто піднято Державний прапор України. Кращих представників трудових колективів району нагородженого грамотами і подяками районної державної адміністрації та районної ради. Після урочистої частини відбувся святковий концерт.