Про відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України PDF Друк

14 серпня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай та голова районної ради Світлана Сосновська провели засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України  в районі, редакція районної газети  «Маловисківські вісті».

Розглянуто питання:

-       Про організацію підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

В ході обговорення прийнято рішення, провести урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України в районі 23 серпня 2019 року на центральній площі міста Мала Виска.