Щодо забезпечення житлом дітей-сиріт з державного бюджету PDF Друк

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616 затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, наближених до сімейних, інших форм виховання, на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа. Кіровоградській області за рахунок цієї субвенції передбачено 30 мільйонів гривень.

У зв’язку з цим 30 липня 2019 року Сергій Жанталай провів засідання комісії по придбанню житла дітям сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. На засіданні розглянуто питання про порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку  сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх  числа в Маловисківському районі.

Прийнято відповідні рішення.