Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі! PDF Друк

30 липня 2019 року у Маловисківському районному бібліотечно-інформаційному центрі відбувся захід з нагоди Всесвітнього дня  протидії торгівлі людьми «Людина – не товар», в якому взяли участь структурні підрозділи райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Маловисківська районна філія Кіровоградського центру зайнятості, районний відділ поліції ГУ НП в Кіровоградській області, Маловисківське бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, безробітні громадяни та громадськість.

Учасники заходу акцентували увагу на проблемних питаннях. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу - торгівлі людьми. Прагнучи кращої долі, молодь їде за кордон шукати роботу, і через свою довірливість часто стає жертвою різноманітних методів та форм експлуатації. Статистика свідчить, що за часи незалежності 230 тис. українців стали жертвами торгівлі людьми.

Учасники зібрання переглянули відеоролик на дану тематику, спеціалісти відповідних служб надали консультації та правову допомогу щодо протидії торгівлі людьми.