До уваги виборців Маловисківського району! PDF Друк

До уваги виборців Маловисківського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату  Маловисківської районної державної адміністрації повідомляє – на 21 липня 2019 року призначено вибори народних депутатів України.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців:

ü   які досягли 18-річного віку та будуть голосувати вперше;

ü   колишніх військовослужбовців строкової служби;

ü   громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

ü   громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку МЗС або на останніх виборах голосували за кордоном;

ü   громадян, які під час останніх виборів виявили неточності у списках виборців щодо своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Маловисківського району можуть за адресою: м. Мала Виска, вул. Центральна, 76, каб.10.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища, - ще й документ,що підтверджує ці зміни.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

ПОНЕДІЛОК – ЧЕТВЕР З 8.00 ДО 17.15

ПЯТНИЦЯ З 8.00 ДО 16.00

СУБОТА — НЕДІЛЯ з 9.00 ДО 13.00

ОБІДНЯ ПЕРЕРВА З 12.00 ДО 13.00

Телефон відділу 5-17-04, 5-22-34

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців також можна за допомогою он-лайн сервісу “кабінет виборця” на інтернет – сторінці Державного реєстру виборців - www.drv.gov.ua