Святкові заходи з нагоди Дня Конституції PDF Друк

27 червня 2019 року відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України, які розпочалися Гімном України.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська, які зазначили, що День Конституції України - свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову, адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян, саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

В заходах також взяли участь представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, установ та організацій, громадськість району.

Павло Сорока та Світлана Сосновська вручили працівникам району відзнаки з нагоди Дня Конституції України та побажали усім здоров’я, духовної міцності, мирного неба, нових вагомих здобутків та незламної віри у майбутнє України і нашого степового краю!

Після вручення відзнак, для учасників урочистостей, прозвучали музичні вітання.