Голова райдержадміністрації Павло Сорока відвідав об’єкти будівництва та реконструкції на території району PDF Друк

25 червня 2019 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока відвідав об’єкти на території району – реконструкція дамби в селі Плетений Ташлик та будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Оникієве.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року №373-р «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, фінансування яких буде здійснюватися у 2019 році за рахунок передбаченої обласному бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, та організацію виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року №39-р», здійснюється реалізація проекту «Будівництво спортивного майданчику багатофункціонального використання зі штучним покриттям у Оникіївській ЗШ I—III ступенів, вул. Центральна, 20, с. Оникієве, Маловисківського району Кіровоградської області». Заплановано видатки на 2019 рік в сумі 1446,611 тис. грн., з них 1000,0 тис. грн. – кошти державного бюджету, 446,611 тис. грн. – кошти місцевих бюджетів (співфінансування).  Проведено касових видатків - 433,0 тис. грн. Роботи продовжуються.

За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реалізується проект «Реконструкція гідротехнічної споруди ставка на території Плетеноташлицької сільської ради Маловисківського району Кіровоградської області (коригування)». Заплановано видатки на 2019 рік в сумі 3692,1 тис. грн. Станом на 21 червня 2019 року профінансовано 1016,4 тис. грн. Проведено касових видатків – 1003,6 тис. грн. Роботи продовжуються.

Голова районної державної адміністрації Павло Сорока оглянув хід робіт, поспілкувався з керівництвом сільських рад та підрядниками, що виконують роботи по будівництву та реконструкції.

Павло Сорока в спілкуванні з працівниками висловив сподівання, що роботи по ремонту та будівництву будуть виконані вчасно та якісно, що дасть можливість жителям території Оникіївської сільської ради долучитись до здорового способу життя, займаючись спортом на спортивному майданчику багатофункціонального використання зі штучним покриттям. Мешканці Плетеноташлицької території, які чекали на реконструкцію дамби біля 10 років, зможуть користуватися відремонтованою гідротехнічною спорудою.