13 червня відзначили День медичного працівника! PDF Друк

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, яке в цьому році припало на День Святої Трійці, в районному Будинку культури відбулися урочистості. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

З нагоди професійного свята привітати медичних працівників завітали: голова районної ради Світлана Сосновська, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жанталай, які висловив усім працівникам медицини району своє шанування та вдячність за віддану службу і щоденну благородну справу порятунку життя та підтримання здоров’я мешканців району. Також керівники району зазначили, що сьогодні досвід, небайдужість і щире прагнення до змін працівників медицини допомагають побудувати гармонійну й цілісну систему охорони здоров’я.

Також на урочистості завітав Народний Депутат України Максим Поляков який привітав присутніх з професійним святом та зазначив що, сьогодні проводиться реформа охорони здоров’я, невід’ємною частиною якої є реформа медичної допомоги на селі, завдяки реформі в галузі охорони здоров’я, пацієнти зможуть отримувати якісну медичну послугу, а медичні працівники за їхню нелегку працю будуть мати достойну заробітну плату.
Привітали своїх колег-медиків головний лікар Центральної районної лікарні Костянтин Чурпій та директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Левченко.

Кращим представникам медичної галузі району вручили Почесні Грамоти і Подяки райдержадміністрації та районної ради. Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма.