День захисту дітей – це весело і пізнавально! PDF Друк

У 15 пришкільних таборах закладів освіти району відбулися заходи з нагоди Дня захисту дітей.

На базі Хмелівського НВО проведено свято за участю філій даного закладу. До дітей на свято завітала заступник голови райдержадміністрації Лілія Синчук, яка привітала школярів і педагогів із початком літа, побажала добре відпочити і набратися сил.

Окрасою свята став концерт, де юні учасники художньої самодіяльності з Хмельового показали свої пісенні та хореографічні здібності, а гості із Миролюбівки представили свій молодіжний духовий оркестр та наймолодших танцюристів.

Юні художники-учасники свята презентували свої малюнки як на асфальті, так і на папері. Творчі роботи були як особистими, так і колективними. Журі відзначило малюнки Ярослава Бровка, Ліни Односум, Анни Халімонець , Лізи Добрянської, Івана Калмикова  та багатьох інших із Хмелівського НВО. А також - колективні роботи юних художників пришкільного табору «Веселка» (Миролюбівська ЗШ І-ІІ ст.), пришкільного табору «Факел»(Розсохуватська ЗШ І-ІІ ст.),пришкільного табору «Мрія»(Новопавлівська ЗШ І-ІІ ст.) та пришкільного табору «Романтик» Копанської філії Хмелівського НВО, які, до речі завітали на свято у формі з написом свого табору .

Юні спортсмени мали змогу пограти у теніс настільний, шахи та шашки.

Розмаїття святу додали цікаві майстер-класи, до яких сумлінно підготувалися як учні та вчителі Хмелівського НВО і філій закладу, так і керівники гуртків Маловисківського РБДЮТ: Любов Богодвид («Фото в рамці»), Геннадій Бабаєв («Інтелектуальний калейдоскоп»), Наталія Теровець - «Виготовлення іграшки-антистресу», Олена Михалковська «Пташка із сіна» та директор позашкільного закладу Любов Романенко (майстер-клас із фейс-арту). Також багато охочих зібралося біля Олени Махоріної - заступника директора Маловисківського РЦ СССДМ та її колеги-фахівця із соціальної роботи Вікторії Ружиної, які у цей день перетворилися на добрих чарівниць, тому що перша робила дівчаткам дивовижні зачіски, а друга - розмальовувала обличчя, перетворюючи учасників свята на казкових героїв.

Також діти клеїли аплікації, робили тату, писали побажання, виготовляли квіти із атласних стрічок, були справжніми умільцями у виготовленні кошиків з паперу та підхваток з фетру, шукали відповідності до діалектних слів та іншого. Тож завдяки старанню дорослих та активних дітей-організаторів заходів свято вдалося.

А додому поверталися діти з призами та подарунками, про які потурбувалися служба у справах дітей райдержадміністрації (начальник - Інна Кочубей ) та Маловисківський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (директор – Наталя Маркова).

Цікаві заходи відбулися і в інших пришкільних таборах району, де діти малювали, співали, грали в ігри та змагалися.