Державні службовці взяли участь в спортивних змаганнях PDF Друк

З метою залучення державних службовців та працівників освіти до занять фізичною культурою і спортом  та  пропаганди здорового способу життя , у зв´язку з підготовкою до обласних змагань, на базі КЗ «Маловисківський ліцей» (директор Олег Підгорний ) проведено районні змагання з шахів, шашок та тенісу настільного, у яких взяли участь представники районної державної адміністрації, на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Жанталаєм, а також працівники закладів освіти району.

Уже стало традицією в районі проводити відкритий турнір з шахів та шашок в рамках заходів, присвячених Дню державної служби.

У змаганнях із шашок активність проявили жінки, перше місце здобула Валентина Тернова –вчитель Новопавлівської ЗШ І-ІІ ст. Хмелівського НВО, 2 місце - Олена Іванова –бухгалтер Маловисківського РЦ СССДМ, 3 місце-Вікторія Янченко - головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації.

У шахах серед жінок перемогу здобула постійна учасниця обласних та переможниця районних змагань  Вікторія Кудоя – оператор комп´ютерного набору відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації.

Цікавою і запеклою була боротьба між чоловіками з шахів. Але і тут визначилася трійка лідерів: 1 місце - Олександр Хмара - головний бухгалтер фінансового управління райдержадміністрації, 2 місце Сергій Іванов –директор  Маловисківської ДЮСШ, 3 місце-Олег Підгорний –директор Маловисківского ліцею.

У змаганнях з тенісу настільного нікому не дав шансів на перемогу Віктор Лизень - вчитель Мар´янівської ЗШ І-ІІІ ст., який посів 1 місце, 2 місце у Юрія Леунтяна-вчителя Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., 3 місце посів Ігор Нетудихата - головний спеціаліст  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Активну участь у підготовці, проведенні та суддівстві змагань взяли вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти району, методист районного методичного кабінету Валентин Рибак, директор ДЮСШ Сергій Іванов.