Святкували у родинному колі Вовченків PDF Друк

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Цього року до Дня захисту дітей заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова та заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук відвідали дитячий будинок сімейного типу Вовченків, що в селі Новомихайлівка (територія Оникіївської сільської ради), в якому виховується п’ятеро дітей-вихованців. Вони спілкувалися з дітьми та батьками-вихователями, цікавилися їхнім проживанням у родині, навчанням,  дозвіллям, мріями та планами на майбутнє, а також пригостили дітей солодощами та вручили подарунки до свята. Адже Міжнародний день захисту дітей - це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини.