День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій PDF Друк

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Усі бажаючі в цей день одягають вишитий одяг на роботу, навчання чи просто на прогулянку. Тaкa дія мaє глибокий контекст, aдже йдеться про вирaження своєї нaціонaльної тa громaдянської позиції, культурну освіченість тa духовну свідомість. Люди в День вишивaнки зaвжди піднесені тa усміхнені, aдже в трaдиційному укрaїнському одязі зaкодовaно бaгaто символів сили, добробуту, крaси тa оберегів.

Працівники Маловисківської районної державної адміністрації долучилися до святкування та прийшли на роботу в українському національному вбранні.

Одягнути вишиванку в цей день – це не тільки гарно виглядати, це оприлюднювати свою приналежність до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього, це означає берегти творчість Шевченка і Франка, пам’ятати про голодомори і про визвольний рух українського народу… Бо саме цими цінностями наповнена наша нація.