В Малій Висці відкрили сучасний сервісний центр Open Space PDF Друк

13 травня 2019 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока, голова районної ради Світлана Сосновська та Маловисківський міський голова Юрій Гульдас взяли участь в урочистому відкриті сервісного центру Open Space в м. Мала Виска у оновленому й відремонтованому на європейський манер приміщенні відділу ДРАЦС. Офіс надає послуги у сфері державної реєстрації.

Відкрили приміщення, перерізавши символічну червону стрічку начальник головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Вадим Гуцул та начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська. Відтепер місцеві мешканці мають можливість отримувати послуги в сфері державної реєстрації максимум за 30 хвилин. В приміщенні облаштоване місце для дітей, працює електронна черга, для зручності відвідувачів є термінали – людині не потрібно йти в банк, державне мито на повторну видачу документів, наприклад, сплачується на місці за кілька хвилин.

Під час відкриття Вадим Гуцул зазначив, що ми прагнемо щоб всі Open Space були кращими і зручнішими, щоб наші працівники отримували задоволення від роботи, а відвідувачі – від якості наданих послуг, щоб люди тут відчували себе людьми, крім Open Space, є нотаріальні послуги та безпосередньо РАЦС і саме в таких сучасних умовах повинні проводитися всі щасливі моменти в житті людей – реєстрація шлюбу, видача свідоцтва про народження дітей, відзначення річниці весілля.