З нагоди перемоги над нацизмом у Другій світовій війні PDF Друк

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 08 та 09 травня, по всій Україні пройшли заходи, під час яких згадали ті події та вшанували тих, хто захищав нашу країну від агресії з фашистської навали. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років.

09 травня 2019 року представники районної влади, міської влади, громадськості взяли участь в ході та покладанні квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Біля пам’ятника загиблим воїнам зібралися  жителі міста, керівництво району та міста, працівники установ та організацій, ветерани, військовослужбовці, учні загальноосвітніх закладів, громадськість району, які вшанували паміть про загиблих поклавши квіти до пам’ятника та ушанувавши подвих героїв хвилиною мовчання.

Урочисті  заходи будуть продовжені о 20.00 год. Маршем Миру «Єднання поколінь» - урочиста хода від пам’ятника Небесній Сотні  до пам’ятника загиблим воїнам.

Усі заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проведені з використанням емблеми – стилізованої квітки маку, під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо», як символ пам’яті, примирення та перемоги.