Привітали ветеранів Другої світової війни! PDF Друк

07 травня 2019 року, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та заступник голови районної ради Валерій Палій відвідали вдома та привітали з наступаючим Днем пам’яті і примирення та Днем Перемоги ветеранів війни, учасників акції «Зірка пам'яті».

З нагоди Дня Перемоги всім ветеранам війни вручено подарунки.

Сивочолі учасники Другої світової війни раділи гостям і дякували за увагу, квіти і подарунки, які отримали від керівництва району. На жаль, кількість безпосередніх учасників тієї страшної війни стрімко зменшується, і ми повинні цінувати кожну таку зустріч, приділяти більше уваги та висловлювати щирі слова  подяки для цих поважних людей.

Заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та заступник голови районної ради Валерій Палій висловили щирі слова подяки кожному ветерану за їх подвиг під час Другої світової війни:«Ми вшановуємо мужність та героїзм тих, хто звільнив Батьківщину від ярма нацизму, їх подвиг був та є справжнім прикладом для нас та прийдешніх поколінь. Приємно, що є ще люди, які можуть розповісти про події тих часів. Сьогодні величну справу – боротьбу за нашу незалежність продовжують мужні нащадки – воїни на сході України. Ця війна – це випробування для нинішнього покоління, яке повинне рівнятися на своїх батьків та дідів, які захищали Україну від агресорів у ті часи. Величезна подяка, честь та хвала нашим захисникам, які захищали та нині стоять на захисті нашої Вітчизни!».