Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» PDF Друк

03 травня 2019 року відбувся районний етап XXVIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів». Проводиться цей фестиваль-конкурс з 1992 року . Всіх учасників і гостей фестивалю привітала заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук. Конкурсантам районного етапу вручено дипломи та відзнаки.

Оксана Зайченко – солістка Маловисківський районного будинку культури стала переможцем конкурсу у номінації «солісти». У номінації «Дуети та тріо» перемогу здобули Тетяна Аніскевич, Тетяна Познякова Злинського сільського будинку культури та тріо «Аколада» Маловисківського районного будинку культури.

Серед ансамблів переможцями стали народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Оникіївського сільського будинку культури та народний аматорський фольклорний колектив «Калиновий спів» Новогригорівського сільського будинку культури.

Всіх учасників нагороджено спеціальними Дипломами, які вручала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Левченко.