В Оникіївському лісництві висадили близько 3 000 саджанців дуба PDF Друк

24 квітня 2019 року голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова районної державної адміністрації Павло Сорока взяли участь в загальноукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», що відбулася на території Оникіївського лісгоспу. Під час акції учасниками заходу висаджено близько 3 тисяч саджанців дуба на площі 1 га.

До озеленення рідного краю долучились посадовці, лісівники, громадськість, учні шкільних лісництв з міста Кропивницький та Маловисківського району.

Акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» проводять на території області 14-й рік поспіль. У її рамках на Кіровоградщині створили понад 860 гектарів лісів. Найактивнішими учасниками акції завжди є молодь та школярі.

Під час акції Сергій Кузьменко наголосив, що така подія є надзвичайно важливою у вихованні підростаючого покоління. «Якщо ми власними руками посадимо дерево, ми будемо шанобливо ставитись до природи, дотримуватись правил поведінки в лісі. Акція спонукає всіх берегти довкілля для майбутніх поколінь».

Після висадки дубового лісу школярів пригостили солодощами та смачним березовим соком.