ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Майстер-фест для керівників закладів освіти PDF Друк

9 квітня на базі Мануйлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Маловисківської районної ради, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Кравченко та голова райкому профспілки працівників освіти і науки Валерій Барановський взяли участь у майстер-фесті для керівників закладів освіти з проблеми «Соціалізація здобувача освіти в освітньому просторі».

Сучасна, інноваційна форма роботи чітко спланована колективом закладу та участь керівників шкіл у відповідних локаціях сприяла виробленню нових підходів до виховання і навчання в умовах гуманізації та соціалізації. Керівники шкіл побували на цікавих, інноваційних локаціях, де були презентовані напрацювання закладу, які розкривали шляхи соціалізації учнів (вихованців) в умовах дошкільного закладу, закладу загальної середньої освіти, позашкільного закладу, учнівського самоврядування та громадськості.

Завершення плідної роботи відбувалося за круглим столом за участі всіх учасників заходу. Підводячи підсумки роботи, Лілія Синчук акцентувала увагу на важливості соціалізації дитини в освітньому просторі та формуванні її життєвої компетенції.

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації