Громадські слухання про стан виконання Маловисківського районного бюджету за 2018 рік PDF Друк

20 березня 2019 року о 10.00 год. в сесійному залі районної ради відбулися громадські слухання на яких звітувала з питання «Про стан виконання районного бюджету за 2018 рік» начальник фінансового управління райдержадміністрації Демченко Альвіна Павлівна.

Після виступу А.Демченко, присутні мали можливість задавати питання, що стосуються виконання бюджету за 2018 рік.

На заході були присутні представники міської, селищної та сільських рад, представники громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експерти відповідних галузей і представники районної газети "Маловисківські вісті"

Більш детальнішу інформацію "Про стан виконання районного бюджету за 2018 рік"

ви можете отримати перейшовши за посиланням -

Про виконання районного бюджету за 2018 рік