Привітання зі святом PDF Друк

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Щиросердно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня!

У цей день  висловлюю вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже кожному зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого району, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Бажаю вам весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви.

Голова райдержадміністрації                                                               Павло Сорока