ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

ОГОЛОШЕННЯ! PDF Друк

Шановні мешканці Кіровоградщини!

       З урахуванням резонансних подій навкого Храму Успіння Пресвятої Богородиці, Управління Служби безпеки в Кіровоградській області закликає мешканців регіону не піддаватись провокаціям та уникати спроб нагнітання міжконфесійних конфліктів. 

   Внутрішні протиріччя на релігійному підгрунті активно використовуються спецслужбами країни-агресора та негативно впливають на імідж нашої країни на світовій арені. Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні, у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії, може стати приводом для дестабілізації ситуації всередині держави та нагнітання соціальної напруги у суспільстві.

      У разі надходження інформації про провокації з боку організаторів масових акцій подібного характеру та спроби сіяти розбрат між вірянами просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії   (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

      Інформація, що надійде до обласного Управління СБ України, буде ретельно перевірена в рамках чинного законодавства.

      Конфіденційність гарантуємо.

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації