Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні PDF Друк

20 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока та Маловисківський міський голова Юрій Гульдас взяли участь в заходах та молебені з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. В заході взяли участь керівники структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, районної ради, міської ради, територіальні органи міністерств і відомств України в районі, учнівська молодь, редакція районної газети «Маловисківські Вісті», громадськість. Під час заходів священнослужителі православної церкви України відслужили молебені за загиблих Героїв Небесної Сотні. Пам'ять загиблих вшановано хвилиною мовчання, покладено квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та запалено свічки пам’яті.

Під час заходу учасники зібрання мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події чотирьохрічної давнини. Згадали героїв, які загинули захищаючи свою країну в зоні АТО і вже ніколи не повернуться на рідні простори.