Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС PDF Друк

Сьогодні у сесійному залі під головуванням Павла Сороки - голови районної державної адміністрації, було проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному було заслухано два  питання а саме:

1) Про підсумки оперативно – рятувальної діяльності Управління ДСНС та пожежно–рятувальних підрозділів області за 2018 рік;

2) Про підсумки діяльності Маловисківського РВ УДСНС України у Кіровоградській області у 2018 році та підсумки оперативно службової діяльності підрозділу за напрямком оперативного реагування Маловисківського РВ УДСНС України у Кіровоградській області.

В ході проведення засідання було заслухано начальника відділу ресурсного забезпечення Управління ДСНС України у Кіровоградській області підполковник служби цивільного захисту - Скубко Костянтина Васильовича та начальника Маловисківського РВ УДСНС України у Кіровоградській області, полковника служби цивільного захисту Потьомкіна Олега Анатолійовича.