Відбулись групові навчання PDF Друк

Сьогодні, 01 лютого 2019 року, в сесійній залі районної ради пройшли групові навчання з підготовки органів управління та сил цивільного захисту ланки цивільного захисту Маловисківського району територіальної підсистеми Кіровоградської області єдиної державної системи цивільного захисту України до проведення штабних тренувань щодо виконання завдань під час пропуску льодоходу та паводків (із залученням органів з евакуації). Заняття провели майстри виробничого навчання навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Чижевський Д.Є, Лавров О.В. До навчань залучалися керівники спеціалізованих служб та суб’єктів господарювання району, представники об’єднаних територіальних громад.