Відбулась медична підсумкова конференція PDF Друк

25 січня 2019 року в Маловисківській центральній районній лікарні відбулася підсумкова конференція за 2018 рік, у якій взяли участь голова Маловисківської районної державної адміністрації Павло Сорока та заступник голови районної ради Валерій Палій.

Конференція почалася з виступу – звіту головного лікаря ЦРЛ Костянтина Чурпія. Він охарактеризував роботу у медичної галузі у районі за минулий 2018 рік, висвітливши найважливіші питання галузі охорони здоров’я району.

У руслі нової медичної реформи ЦРЛ потребує переоснащення, потребують розширення медичні площі. Є і кадрові проблеми, про які теж не раз говорилось на різних рінях. Тривожить медиків і демографічна ситуація, адже йде зменшення народжуваності. Не може викликати занепокоєння і ситуація з онкозахворюванням, де пріоритетного значення набуває своєчасна діагностика, серцево-судинними захворюваннями, недостатнім виявленням туберкульозу та інше. Головний лікар детально охарактеризував ситуацію також з іншими захворюваннями по сільських територіях району, зробивши відповідні фахові зауваження та висловивши ряд рекомендацій колегам.

Підсумовуючи роботу медичної конференції, голова райдержадміністрації Павло Сорока запевнив присутніх медиків, що районна влада прикладає та буде прикладати усі зусилля для налагодження стабільної, продуктивної і ефективної роботи медичної галузі у районі.