Урочистості з нагоди Дня Соборності України PDF Друк

22 січня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай та заступник голови районної ради Валерій Палій взяли участь в урочистих заходах та святковому концерті з нагоди відзначення Дня Соборності України. В заході також взяли участь керівники структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, районної ради, територіальні органи міністерств і відомств України в районі, редакція районної газети «Маловисківські Вісті», громадськість.

Під час урочистостей глядачі переглянули документальний фільм про становлення української держави та про події 22 січня 1919 року, що започаткували Єдину Соборну Україну. У виконанні аматорів народної самодіяльності Маловисківського районного будинку культури  прозвучали українські пісні, які присутні супроводжували бурхливими оплесками.