Вітаємо з Днем народження голову Маловисківської районної державної адміністрації PDF Друк

Шановний Павло Володимирович!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних   успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів   Маловисківського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у   Вашій оселі!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть   вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає   Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх   перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги,   минають негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі   результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні   враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою, колектив Маловисківської районної державної адміністрації