Вітання з Новорічними святами! PDF Друк

Шановні жителі Маловисківського краю!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в   те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Що зимові свята     подарують нам те, чого найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні прощаючись з   роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та     перемоги,  на мир і злагоду в нашій країні.

Для кожного кроку, що наблизить нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а   рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень, як у   повсякденному житті пересічного громадянина, так і в стратегії творення нашої держави.

Пам’ятаймо, що добрі справи не завжди даються легко! Тому спільно будемо віддавати всі сили,   розум і серце, щоб зробити в  кожному куточку нашої Батьківщини життя народу таким, про яке   мріють люди і якого вони гідні.

І я впевнений: такі сподівання реальні. Наперекір викликам та тривогам, які вже постукали у наші двері чи ще чекають за порогом суперечливого і трагічного життя українського народу, вони збудуться, якщо згуртуємося спільною думкою та спільною метою і підемо далі шляхом розвитку і консолідації.

Бажаю всім, щоб у 2019 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

З повaгою,

Головa Маловисківської paйонної

державної aдмiнiстpaцiї                                                                                  Павло Сорока