Відкрито Великовисківську сільську лікарську амбулаторію PDF Друк

Сьогодні в селі Велика Виска Маловисківського району відкрили амбулаторію, збудовану в рамках реалізації програми Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина».
В умовах реформування медичної галузі медицина на селі має свої завдання і потреби. Нині вкрай актуальним питанням є надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Одним із головних завдань є створення належних умов для роботи медичного персоналу амбулаторії, профілактика та лікування людей.

До амбулаторії завітали голова районної державної адміністрації Павло Сорока, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук, голова районної ради Світлана Сосновська, щоб оглянути стан завершених будівельно-ремонтних робіт та ознайомитись з початком роботи амбулаторії.
Очільникам району було запропоновано оглянути реєстратуру, кабінети прийому, а також житлове приміщення для сімейного лікаря, котре знаходиться в амбулаторії. Медичний заклад обладнаний сучасною технікою. Робоче місце сімейного лікаря оснащене необхідною оргтехнікою з підключенням до мережі Інтернет.
Крім того, передбачена радикальна зміна первинної меддопомоги на селі: це й новий набір обладнання, транспорт для сімейного лікаря та цілодобовий зв’язок. Завдяки автотранспорту, медичні працівники матимуть змогу виїжджати на виклики жителів сусідніх сіл.
Відтепер місцеві мешканці зможуть отримати якісні медичні послуги в комфортних та затишних умовах.

Довідка:
У 2018 році на реалізацію проекту «Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: пров. Шкільний, 9а, с. Велика Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області (з виготовленням проектно – кошторисної документації) заплановано видатки в сумі 6029,693 тис. грн., з них кошти субвенції з державного бюджету - 5419,693 тис. грн., кошти місцевого бюджету - 610,0 тис. грн. Станом на 14 грудня 2018 року касові видатки склали 5767,291 тис. грн., з них кошти субвенції з державного бюджету – 5197,291 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 570,0 тис. грн. (розпорядником коштів є Управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації).