Офіційне відкриття навчально-практичного центру зварювальних робіт професійно-технічного училища № 16 PDF Друк

Сьогодні, 19 грудня  2018 року, відбулось офіційне відкриття навчально-практичного центру зварювальних робіт професійно-технічного училища № 16, що у м. Мала Виска.

Новостворений центр займатиметься первинною професійною підготовкою з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник», перепідготовкою (підвищенням кваліфікації) працівників зварювальних професій, стажуванням майстрів за новітніми технологіями з використанням сучасного зварювального обладнання.

Розділити з колективом цю важливу подію завітали представники обласної і районної влади (перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, голова Маловисківської районної державної адміністрації Павло Сорока, голова районної ради Світлана Сосновська), заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян, директор селянсько-фермерського господарства «Флоря» Андрій Флоря та інші.

Слова вітання колективу та учням закладу висловили перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, директор селянсько-фермерського господарства «Флоря» Андрій Флоря та заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Після слів привітання, почесних гостей запросили перерізати символічну стрічку та оглянути презентацію нового обладнання з демонстрацією роботи майстерні, яку представив старший майстер виробничого навчання Віктор Сокуренко.

На завершення, директор ПТУ № 16 Олег Тереза, запропонував запрошеним гостям оглянути новозведену котельню.

Інформаційна довідка

Створення навчально–практичного центру зварювальних робіт професійно – технічного училища № 16 м. Мала Виска стало можливим  завдяки  реалізації плану пріоритетних дій уряду щодо реалізації пілотного проекту модернізації підготовки робітників за конкретними професіями та відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 04.05.2018 року № 456 «Про затвердження переліку сільськогосподарської техніки, обладнання матеріалів  та устаткування, яке передбачається придбати за бюджетні кошти.

Центр створений з метою забезпечення можливості:

- здійснювати первинну підготовку з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник»;

- здійснювати перепідготовку (підвищення кваліфікації) працівників зварювальних професій;

- організовувати стажування майстрів в/н за новітніми технологіями з використанням сучасного зварювального обладнання.

Згідно пункту 3 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету та місцевими бюджетами на модернізацію та оновлення матеріально – технічної бази професійно – технічних навчальних закладів затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 925, навчальний заклад протягом ІІ півріччя 2018 року придбав зварювальне обладнання, інструменти та верстатні матеріали з коштів  держбюджету на суму 2 млн. 300 тис. грн., додатково залучивши 18 тис. грн. позабюджетних коштів навчального закладу. Крім того для проведення капітального  ремонту  покрівлі будівлі корпусу майстерень та приміщень центру рішенням обласної ради додатково було виділено 1 млн. 410 тис. грн.