ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні PDF Друк

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє.
За доброю традицією, 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Напередодні цього свята, в районному Будинку культури, відбулись урочистості.

Урочисте зібрання розпочалося із вітального виступу голови районної ради Світлани Сосновської та голови районної державної адміністрації Павла Сороки, які наголосили на надзвичайно важливій ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили сільським головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці, благополуччя та успіхів. 


Після спільного привітання, Павло Володимирович зауважив, що сьогодні для Світлани Миколаївни це свято є особливим, тому що у цьому році виповнилось 20 років її служби в органах місцевого самоврядування. 
«Її наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району. Хочеться відзначити її такі професійні якості, як виваженість у прийнятті рішень, мудрість в діях, відданість обраній роботі. А також вона є дуже щирою людиною та приязною жінкою, яка під час свого трудового шляху зробила чимало добрих справ й продовжує їх робити» - сказав Павло Сорока.
Квітами й вітальною листівкою привітав голова райдержадміністрації Павло Сорока з 20-річчям служби в органах місцевого самоврядування Світлану Миколаївну. До привітань приєднались виконавчий апарат районної ради, голови сільських рад та відділ культури і туризму райдержадміністрації, які також привітали Світлану Миколаївну квітами та теплими і щирими словами. 
Традицією стало в цей святковий день нагороджувати кращих працівників органів місцевого самоврядування Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації і районної ради. Очільники району відзначили сільських голів, секретарів, депутатів, працівників виконавчого апарату районної ради. 

Після урочистої частини відбувся святковий концерт - своїми піснями порадували присутніх працівники районного будинку культури та аматори культури району.

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації