Мітинг до Дня Гідності та Свободи України PDF Друк

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Цього дня за участю представників районної та місцевої влади, структурних підрозділів, відділів, райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств, установ, організацій в районі, учнів шкіл та громадськості відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи «У їхніх серцях жила України». До пам’ятного знака Героям Небесної Сотні учасники мітингу поклали квіти, згадавши подвиг українців, які власним життям захистили Україну. А хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну та сьогодні стоять на сторожі її незалежності.