З Днем Гідності та Свободи! PDF Друк

Дорогі земляки, шановні друзі!

Від імені районної державної адміністрації дозвольте сердечно привітати всіх з важливим державним святом – Днем Гідності та Свободи.

Цей день встановлено Указом Президента України Петра Порошенка № 872 від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Віримо, що такі історичні випробування зроблять нас ще сильнішими і згуртованішими навколо ідей національної гідності та громадянської свободи, прагнення жити вільно, заможно і мирно. Зичимо всім жителям району міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпних сил і віри у світле майбуття нашої держави.

Слава Україні! Героям слава!

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                                                    П. Сорока