Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства PDF Друк

В третю неділю листопада  відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям країни, а також підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Сьогодні, 15 листопада 2018 року, напередодні цього свята, у районному Будинку культури, відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Щоб привітати людей праці, на свято завітали керівники району, голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська. В цей день перші особи району висловили слова вдячності сільським трудівникам, лунали найтепліші вітання.

Очільників району сільськогосподарські трудівники пригостили короваєм на знак пошани та поваги.

А далі розпочалася найприємніша частина свята – вручення почесних грамот і подяк тим, хто, доклавши потужних зусиль, здобув вагомі результати.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який подарував присутнім позитивні емоції та гарний настрій.