Вручено ключі від квартири та документи на право власності дитині-сироті з Маловисківського району PDF Друк

Для кожної людини придбання власного житла – одна з найголовніших подій у житті, що дає впевненість у завтрашньому дні і можливість у повній мірі відчути тепло рідного вогнища.

15 листопада 2018 року голова Маловисківської районної державної адміністрації Павло Сорока, голова районної ради Світлана Сосновська, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та начальник служби у справах дітей Інна Кочубей вручили документи на право власності житла дитині-сироті Роману Волошину.

Дана подія збіглася ще й з однією, саме 17 листопада 2018 року Роману виповниться 18 років, тому для нього такий дарунок буде дуже доречним. Керівники району привітали юнака з такою вагомою подією у його житті та побажали, аби у новому житлі  все складалося якнайкраще, Бог давав міцне здоров’я, щастя та добробут.

«Сьогодні завдячуючи ініціативі Президента України ми маємо унікальну можливість забезпечити власним житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа. Отримавши кошти з державного бюджету України ми придбали 7 квартир та ще 9 квартир буде придбано до кінця поточного року. Це свідчить про відповідальність всіх гілок влади, які працюють в країні і на територіях як Маловисківського району, так і Кіровоградської  області», - зазначив Павло Сорока.

Присутні висловили сподівання на те, що з отриманням власного житла діти, на долю яких випало чимало випробувань, будуть впевненіше почувати себе та будувати своє майбутнє.

Квартири для дітей-сиріт та особам з їх числа придбані за кошти субвенції з державного бюджету відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 877 від 15.11.2017 року «Про затвердження Порядку та умов надання у  2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа».