Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва PDF Друк

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято відзначається в нашій державі щорічно разом із Днем української писемності та мови.

Розпочався урочистий захід з відкриття виставки сценічних костюмів, де присутні мали змогу переглянути костюми привезені з різних куточків Маловисківського району, в яких свого часу виступали актори та співаки аматори, які вже стали легендою та сучасні артисти, які своїм талантом дарують радість та свято глядачам сьогодні.

Надалі, у малій залі районного Будинку культури діячів культури вітали заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та голова районної ради Світлана Сосновська.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили Світлана Миколаївна та Лілія Сергіївна.

Після привітань, кращих працівників культури було нагороджено районними відзнаками. Також у знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені грамотами відділу культури і туризму Маловисківської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну

працю, особистий внесок у розвиток галузі культури, високий професіоналізм, відданість обраній справі. В свою чергу начальник відділу освіти, молоді та спорту Кравченко Світлана Вікторівна привітала колег зі святом та вручила подарунок відділу культури та туризму райдержадміністрації.

По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт. У виконанні творчих колективів та окремих виконавців із усього району звучали чудові пісні й музичні композиції, які створили гарний настрій та особливу святкову атмосферу.