Відбулись урочистості до Дня працівника соціальної сфери України PDF Друк

Сьогодні у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України.

Насамперед, зі словами привітань, до присутніх звернулись заступник голови райдержадміністрації Лілія Синчук та голова районної ради Світлана Сосновська, які зазначили, що роль працівника соціальної сфери особливо важлива. Саме від професіоналізму та відданості справі залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують допомоги. Висловили подяку працівникам соціальної сфери за самовіддану та наполегливу працю та побажали міцного здоров'я, родинного тепла та мирного неба над головою.

По завершенню офіційної частини, за сумлінну працю, високе почуття відповідальності, професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери відомчими обласними та районними відзнаками були нагороджені кращі працівники району.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували працівники відділу культури і туризму Маловисківської районної державної адміністрації.