Відбулись заходи до 74-річниці визволення України від фашистських загарбників PDF Друк

28 жовтня -  День звільнення України від фашистських загарбників. Саме у цей день в 1944 році було покладено край поневоленню території України нацистами.

Сьогодні, 26 жовтня, напередодні 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, відбулись урочисті заходи. Вшанувати героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні прийшли представники районної та місцевої влади, трудові колективи установ, організацій району та учнівська молодь.

Хвилиною мовчання присутні  віддали шану пам’яті загиблих у боротьбі з фашистськими окупантами та поклали квіти до пам'ятника Загиблим воїнам.