Відбулась дев’ятнадцята сесія Маловисківської районної ради PDF Друк

Сьогодні, 23 жовтня 2018 року, голова райдержадміністрації Павло Сорока взяв участь у дев’ятнадцятій сесії Маловисківської районної ради сьомого скликання.

Перед пленарним засіданням пройшло спільне засідання постійних комісій районної ради, які попередньо розглянули питання порядку денного сесії та затвердили перелік питань, що вносяться на розгляд ради. На сесії розглянуто низку питань та прийнято відповідні рішення:  Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району за І півріччя 2018 року; Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №220 «Про районний бюджет на 2018 рік»; Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Маловисківської районної ради сьомого скликання; Про результати діяльності Знам'янської місцевої прокуратури  на території Маловисківського району за  І півріччя 2018 року; Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Маловисківської міської ради Маловисківського району; Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Миролюбівської сільської  ради Маловисківського району; Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території  Плетеноташлицької сільської  ради Маловисківського району; Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Нововознесенської сільської  ради Маловисківського району; Про погодження продовження перебування Руденка О.А. на посаді директора Мар'янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області; Про погодження продовження перебування Привалової Л.В. на посаді директора інклюзивно – ресурсного центру Маловисківської районної ради Кіровоградської області; Про продовження терміну дії договору оренди; Про вихід зі складу засновників редакції газети «Маловисківські вісті»; Про Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Маловисківському районі на підтримку комунального некомерційного підприємства «Маловисківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маловисківської районної ради на 2018-2019 роки.