Проведено акцію, присвячену Європейському Дню боротьби з торгівлею людьми PDF Друк

Основна мета акції – роз’яснити людям існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.
Головний спеціаліст управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Шендрик, ознайомила присутніх зі статистикою та дала оцінку існуючим стереотипам з тематики заходу.
Заступник директора, начальник відділу районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Махоріна представила відеоролик «Ні торговому рабству». Після перегляду відеоролика, Олена Махоріна акцентувала увагу присутніх на тому, що жертвами торгівлі людьми можуть стати чоловіки, жінки, діти, – з метою примусової праці, сексуальної експлуатації, жебрацтва. Сучасна торгівля людьми – це індустрія з прибутком понад 32 мільярди доларів в рік. Увагу було зосереджено на трудовій експлуатації. Основними галузями цієї експлуатації було будівництво, виробництво та сільське господарство.
Організатори заходу наголошували, що торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. Українці потрапляють в тенета цього злочину не лише в Україні, але й у інших країнах Європи, Туреччині, США, країнах Центральної Азії та Близького Сходу.
Під час підведення підсумків семінару заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маловисківської районної філії Кіровоградського центру зайнятості Інна Косячук надала роз’яснення на законодавчому рівні щодо притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим.