Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України! PDF Друк

12 жовтня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та голова районної ради Світлана Сосновська взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України до присутніх воїнів та козаків звернулися заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та голова районної ради Світлана Сосновська, які зазначили, що найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. Саме завдяки самовідданості наших бійців, ми на Україні спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні усвідомлювати, що наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

За проявлену особисту мужність під час виконання військового обов’язку учасників АТО нагороджено Державними нагородами, почесними грамотами та подяками обласної державної адміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради

Урочиста частина святкування продовжилась святковою концертною програмою за участі творчих колективів району.