Юнаки з Маловисківщини взяли участь в змаганнях "ЗАХИСНИК КІРОВОГРАДЩИНИ" PDF Друк

«ЗАХИСНИК КІРОВОГРАДЩИНИ»

Команда допризовників району,яку представляють юнаки Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.,Хмелівського НВО та Мануйлівського НВК взяли участь у змаганнях обласного проекту «Захисник Кіровоградщини» у с. Федорівка Первозванівської ОТГ Кіровоградського району. Самі змагання проводилися на військовому полігоні, де майже 300 представників з усіх територій нашої області випробовували свою мужність, силу, підготовленість у перетягуванні канату, стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиранні-збиранні автомата Калашникова, силових вправах на перекладині, туристичній смузі перешкод та естафеті з перекидання колеса.

Після трьох видів змагань (підйом переворотом, перекидання автомобільного колеса,туристична смуга перешкод) команда  посідає третє місце серед 34 команд.