Урочистості до Дня вчителя PDF Друк

04 жовтня 2018 року в Маловисківському районному будинку культури з нагоди Дня працівників освіти відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам. У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, а також учні та студенти навчальних закладів району.

На початку заходу працівників освіти району з Днем вчителя привітали голова Маловисківської районної державної адміністрації Павло Сорока та голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська.

Кращим вчителям району вручено Державні нагороди, грамоти та подяки обласної державної адміністрації, обласної ради та районної державної адміністрації, районної ради.

Талановиті артисти Районного будинку культури подарувати освітяням району та гостям свої музичні вітання та гарний настрій.