Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Друк

Заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської районної державної адміністрації як органу опіки та піклування, на якому розглянуто три питання щодо захисту прав та інтересів дітей. Зокрема: питання черговості придбання у власність житла дітям-сиротам, особам з їх числа за кошти субвенції з державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа»; повернення дітей на виховання в сім’ю та взяття сім’ї під соціальний супровід районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.