У Маловисківському районі врученні перші десять «пакунків малюка» PDF Друк

26 вересня 2018 року, керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова разом з заступником начальника Маловисківського управління соціального захисту населення Іриною Гальченко доставили “пакунки малюка” до сімей, в яких народилася дитина протягом вересня місяця, за місцем їхнього проживання.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» передбачено надання такої допомоги всім сім’ям, в яких народилась дитина, за рахунок субвенції здійснюється відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організацій Об’єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

“Пакунок малюка” – це безповоротна одноразова натуральна допомога, що містить набір необхідних речей для новонародженої дитини. До переліку входять дитячі товари загальною вартістю до 5000 гривень. Комплектування допомоги «пакунок малюка» здійснюється згідно з переліком дитячих товарів, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 17 липня 2018 року № 1025. Загалом це 25 найменувань. Це – одяг для дитини (шапочки, боді, штани-повзунки, шкарпетки), підгузки, пелюшки, термометр для води, термометр для тіла електронний, ковдра тепла, рушник махровий, іграшка-брязкальце, крем, рідке мило-шампунь, матрац тощо.

Допомога «пакунок малюка» може бути видана управлінням соціального захисту населення на підставі особистої заяви матері не пізніше ніж через 30 днів з дати народження дитини.