Робоча поїздка до території Злинської сільської ради PDF Друк

1 жовтня 2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук здійснила робочу поїздку до території Злинської сільської ради.

В ході поїздки Лілія Сергіївна разом з головою Злинської сільської ради Олександром Недолужко, ознайомились як працює проект Нової української школи у Злинському НВК та Злинській ЗШ № 1 І-ІІІ ст.

«Це яскравий приклад Нової української школи. Діти мають нове мислення, вони вже вміють працювати в команді та позбавленні будь-якого страху на уроках. І що не менш важливо – думка дитини завжди враховується» – розповідали про проект Нової української школи директорки Злинського НВК та Злинської ЗШ № 1.

Лілія Сергіївна також переконана, що зміни були необхідні, адже сучасні діти мають навчатися по-новому.

«Навчання зміниться кардинально, буде більше ігрових моментів та роботи дітей у групах. Власне, зміниться методика роботи вчителя із дітьми, бо ми починаємо відходити від старої системи і шукати сучасний підхід» - розповідала директорка Злинського НВК, Юлія Миколаївна.