Відзначили Міжнародний день людей похилого віку PDF Друк

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Ось і сьогодні, 1 жовтня 2018 року, у Злинському сільському Будинку культури для літніх людей та ветеранів району, що прийшли на зустріч, був накритий святковий стіл та відбувся святковий концерт.

Зі словами привітань до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук, голова Маловисківської районної організації ветеранів Україні Олександр Красовський та Злинський сільський голова Олександр Недолужко. Вони висловили щиру повагу присутнім та побажали міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.

З нагоди Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку грамотами Кіровоградської обласної організації ветеранів України були нагороджені: голова первинної організації ветеранів села Злинка Сіріков А.Г. та села Лозуватка Горовий В.Ф.;

грамотами Маловисківської районної організації ветеранів України були нагороджені: голова первинної організації ветеранів села Розсохуватка Датська Г.А.; голова первинної організації ветеранів села Хмельове Гревцев В.О.; голова первинної організації ветеранів села Оникієве Логвін М.М.

Після щирих слів привітання та нагородження, артисти сільського Будинку культури та учнівський танцювальний колектив «Ровесник», порадували присутніх своїми виступами.

День людей похилого віку та день ветерана – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Цей день покликаний звернути увагу на потреби старшого покоління, це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці за чиїми плечима нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні.