Проведено свято театру «Вересневі самоцвіти» PDF Друк

21 вересня 2018 року у  рамках обласної  культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв – трудівникам села» у Плетеноташлицькому сільському Будинку культури проведено районне свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

Свої таланти на розсуд глядачів презентували аматори театральних колективів Будинків культури та сільських клубів: аматорський театр малих форм Оникіївського СБК, народний аматорський театр малих форм «Нива» Маловисківського РБК, народний аматорський театр Маловисківського РБК, аматорський театр – супутник Маловисківського РБК, аматорський театр Новокраснівського СК, дитячий театр малих форм Первомайського СК, аматорський театр Плетеноташлицького СБК, краєзнавчий гурток «Обрій» Маловисківського РБДЮТ. Учасникам театрального свята вручено нагороди.