Привітали з Днем рятівника! PDF Друк

17 вересня у приміщенні 23-Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника.

В урочистому зібранні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай та заступник голови районної ради Валерій Палій.

З вітальним словом до усіх присутніх на святкуванні звернувся начальник  Маловисківського РВ УДСНС України у Кіровоградській області Олег Потьомкін: “У вашому покликанні вбачається високий обов’язок перед державою і людьми. Ви люди мужніх професій, сильні духом і завжди з честю забезпечуєте надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії, цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Справді, ви маєте захищати життя людей до самопожертви, і бути завжди готовими якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги, тому, що ви – рятувальники! Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаю вам і вашим родинам добра, здоров’я, щастя та благополуччя!”

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, за вагомий внесок у справу захисту населення і територій району від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та з нагоди Дня рятівника кращим працівникам Сергій Анатолійович та Валерій Іванович вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради.